O nas
Biuro tłumaczeń TRANSCRIBA, działające na rynku od 2016 roku, specjalizuje się w wykonywaniu tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski, głównie tłumaczeń technicznych, prawnych i specjalistycznych, szczególnie z zakresu ochrony środowiska, górnictwa i geologii. WIĘCEJ
Jesteśmy otwarci na nowe technologie, a naszą działalność postanowiliśmy oprzeć na nowoczesnym oprogramowaniu wspierającym pracę tłumacza, czyli SDL Trados Studio.
Korzystanie z tego oprogramowania jest bardzo korzystne dla naszych klientów, gdyż umożliwia budowanie dedykowanych pamięci tłumaczeń i słowników, co może znacząco skrócić czas realizacji projektu, jak również zredukować koszty kolejnych tłumaczeń. Dodatkowo pozwala zapewnić zgodność i spójność terminologiczną, co gwarantuje, że terminologia użyta przez tłumacza odpowiada ustalonym wymaganiom rynku i poszczególnych klientów.
Ze względu na rosnącą wśród naszych Klientów potrzebę porozumiewania się w języku angielskim, przy użyciu języka specjalistycznego danej branży, przygotowaliśmy szeroką ofertę specjalistycznych szkoleń i kursów językowych dla firm.
Poza tym, zapraszamy osoby indywidualne oraz grupy na kursy językowe General English, Business English, Język Specjalistyczny (np. Angielski w Finansach) jak również kursy egzaminacyjne (Matura, FCE, ACE, PCE, itp.)
WIĘCEJ
Zainteresowany/a współpracą?
Skontaktuj się !
tel. 604 537 510
biuro@transcriba.pl
Monika Wojtkiewicz
Tłumacz - Lektor
mgr filologii angielskiej
tłumacz specjalistyczny / techniczny,
w branży od 2011 roku
Referencje i Certyfikaty