Oferujemy kursy stacjonarne, online lub kursy hybrydowe

English for Specific Purposes

Kurs języka branżowego to specjalistyczne szkolenie językowe dla firm oraz osób indywidualnych w zakresie konkretnej branży np. język obcy w finansach, księgowości, transporcie, hotelarstwie.

Cena kursu:
Kurs języka branżowego to kurs szyty na miarę.
Cena kursy będzie zależna od ilości osób uczestniczących w kursie oraz wymiaru godzin.

Kurs maturalny 4-5 osób w grupie

Oferujemy kursy maturalne dla osób, które chcą skutecznie przygotować się do matury z języka obcego na obu poziomach - podstawowym i rozszerzonym.
W trakcie kursu uporządkujesz swoją wiedzą, nadrobisz wszelkie zaległości, nauczysz się skutecznych strategii pracy z arkuszem egzaminacyjnym, zyskasz potrzebne wskazówki, które pomogą Ci podczas matury pisemnej i ustnej.

Cena kursu:
STANDARD 30x60 min. (1 raz w tygodniu) - 900 zł.
INTENSIVE 60x60 min. (2 razyw tygodniu) - 1 620 zł.

Kurs językowy indywidualny

Jeśli jesteś osobą pracującą, chcesz uczyć się języka we własnym tempie, pragniesz przełamać barierę językową, czeka Cię rozmowa o pracę, obrona pracy naukowej, wystąpienie w języku angielskim, wyjazd na studia zagraniczne lub nietypowy egzamin - w takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się kurs indywidualny.
Kurs prowadzony w odpowiednich dla Ciebie terminach, tempie i na dostosowanym poziomie zaawansowania, zapewni Ci w pełni indywidualne podejście oraz pozwoli na swobodne połączenie nauki z innymi obowiązkami.

Cena 1 lekcji (60-75 min.) 70 zł.